Yılların vermiş olduğu deneyim ile geri dönüşüm sektöründe lider olan Wind Mate Recycle bünyesindeki profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte geri dönüşüm konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu gerçekleştirmek için çalışmak.
Ana faaliyet alanı ATY Hazırlama ve Geri Dönüşün uygulamaları olan firmamız danışmanlık, problem tespiti ve çözümü, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman kadrosu ile dünya standartlarında hizmet vermek.
Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmek.
Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer katmayı ilke edinerek geri dönüşüm dünyasındaki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığın hizmetine en verimli ve temiz şekilde sunmak.
İzlenilen yöntemler ve gerçekleştirilen projeler, yalnızca kamu ve özel kurumlar tarafından takdir edilmekle yetinilmeyip, almış olduğu hizmet kalite belgelerine uygun sistematik çözümlerle Türkiye’nin yanı sıra uluslararası platformda da yer almak.