Tank Temizleme

Tank temizliği ciddi bir iştir. Bu alanda profesyonel firmalarla iletişime geçerek nitelik temizlik çalışmalarından yararlanabilirsiniz.
Tank temizliği yapan firmalar olarak farklı tipte tanların temizliğini yapabilirsiniz. Tankların içerisindeki tüm kirler firmamız tarafından temizlenir. Tank yıkama hizmetleri şu nedenlerle tercih edilebilir;
• Onarım nedeniyle tank diplerinde bulunan kirlerin temizlenmesi,
• Daha önce alınmış bir yükün tankta bıraktığı kirlerin uzaklaştırılması,
• Temiz tanklara sahip olmak için destek alınır.
Tank içerisinde ortaya çıkan tortular tankların korozyonuna ve zehirli gaz çıkışına neden olabilir. Bu durumlarda tank yıkama hizmetlerinden yararlanmalısınız. Tank dinlerindeki pas ve tortuların fazla birikmesi işlerin aksamasına neden olur.

Eşya İmhası

Eşya İmhası İçin

  • Lojistik Detsek
  • Parçalama
  • Geri Dönüşüm / Bertaraf
  • Görüntü / Video

Hizmetleri vermekteyiz.

Pil ve Akü Geçici Toplama

Firmamız atık ürünlerden yakıt üretimi gerçekleştirdiği gibi aynı zamanda geri dönüşümleri de sağlamaktadır. Bu kapsamda firmamız tarafından gerçekleştirilen geri dönüşüm ve atık toplama işlemlerinden biri de pil ve akü geçici toplama işlemleridir. Bu işlem sektör içerisinde atık akümülatör toplama olarak da adlandırılabilir. Bu anlamda tehlikeli atık kategorisi içerisinde yer alan bu ürünlerin depolanması içim firmamız hizmet sunmaktadır.

Tehlikeli ve Tehlikesiz Atık Geri Kazanım

Firmamız hem geri dönüşüm hem de geri kazanım anlamında çevreye ve süreçlere olan etkisi ile bilinmekte ve bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. Bu kapsamda kullanım dışı kalan tüm geri dönüşebilir atıkların imalat süreçlerine kazandırılmasını sağlamaktayız. Gerek tehlikeli gerek tehlikesiz geri kazanım süreçlerinde hem atık miktarının azaltılması hem de çevreye ekonomik katkı sağlanması açısından etki sağlamaktadır.

Ambalaj Atığı Toplama & Ayırma

Firmamız tüm geri dönüşüm süreçlerinde olduğu gibi ambalaj atıklarının toplanmasında da hizmet sunmaktadır. Bu anlamda hem tehlikeli hem de tehlikesiz atıkların kazanılması için hem ekonomiye etkisi hem de insan ve çevre sağlığına zararsız hale getirilmesi için firmamız tarafından toplanması sağlanmaktadır.

Elektronik Atık Geri Kazanımı

Geri dönüşüm üzerinde çalışan ve hizmet veren firmamız bu süreçlerde siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Bu anlamda sunduğumuz hizmetlerden biri de elektronik atıkların geri kazanımı olmaktadır. Tanım olarak bakıldığında kullanım süresi sona ermiş olan tüm elektronik parçalara elektronik atık denmektedir ve bunların geri kazanımı veya bertarafı gerçekleşmediğinde sorunlar meydana gelebilmektedir.

Florasan Ön İşlem

Hem çevre sağlığı hem ATY hem de geri dönüşüm ve bertaraf işlemleri kapsamında hizmet veren ve yoğunlaşmış olan firmamız tüm bu süreçlerin yönetimini sağlarken aynı zamanda da civa gazının içerisinde yer aldığı ve tehlikeli atıklar içerisinde yer alan florasanlar için de ön işlem gerçekleştirmektedir. Bu anlamda tesisimizde yer alan tüm florasanlar imha edilmekte ve bu şekilde içerisinde bulunan atıkların da kontrollü şekilde bertarafı sağlanmaktadır.

Saha Atık Yönetimi

Firmamız bir geri dönüşüm firması olarak ATY sağlarken aynı zamanda da geri dönüşüm süreçlerinin sağladığı süreçleri kontrollü şekilde yönetmekte ve ilgili prosesler kapsamında işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu anlamda saha atık yönetimi de tesisimizde gerçekleştirdiğimiz tüm geri dönüşümlerin ve atık yönetimlerinin tek birim tarafından yönetilmesini ifade etmektedir. Bu şekilde atıklarımızı ilgili bölümlerde toplayarak bertaraf işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Rüzgar Türbin Bertarafı

Firmamız alanında uzman bir geri dönüşüm tesisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu anlamda her geri dönüşüm süreçlerinde olduğu gibi rüzgâr türbin beratarfında da müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta ve süreci de ilgili prosedürlere göre gerçekleştirmekteyiz. Bu türbinlerin zaman içerisinde kanatlarının zarar görmesi ile ortaya çıkan atıklar çevreye bırakılırsa zarar söz konusu olabilmektedir.

Atık Taşımacılığı

Genel olarak atık taşımacılığı kapsamında firmamız sektörün önde gelen özelliklerini göstererek önemli belgeler ile taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bu anlamda lisanslı araçlarımız ile sağladığımız bu taşıma hizmetlerimizi ADR hükümlerine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda firmamız bu hükümleri göz önüne alarak UATF düzenlemekte ve yasal bir şekilde atıkları geri kazanım tesislerine ulaştırmaktadır.

ATY Hazırlama

Açılım olarak bakıldığında Atıktan Türetişmiş Yakıt anlamında gelen ATY yabancı dilde de RDF olarak kodlanmaktadır. Bu anlamda bizler firma olarak geri dönüşüm sağlayarak hem dünya ve çevrenin gelişimini sağlıyor hem de endüstriyel olarak atık hale gelmiş ürünlerin ayrıştırılmasından elde edilen atıkları, fosil yakıtlara alternatif olarak kullanıyoruz. Geri dönüşüm sağlarken hem sizleri hem de çevremizi düşünerek hareket ediyoruz.